Rumah > Produk > Litar Bersepadu (IC) > Atosn stcok. > STL60N10F7
STL60N10F7
STMicroelectronics
STL60N10F7
STMicroelectronics
Minta Harga & Masa Lead
Permintaan Quote
  • Bahagian No.:
  • Kuantiti:
  • Nama Kenalan:
  • Emel anda:
  • Tel:
  • Komen:
Paramters Produk
VGS (th) (Max) @ Id
4.5V @ 250µA
VGS (Max)
20V
Teknologi
MOSFET (Metal Oxide)
Pembekal Peranti Pakej
PowerFlat™ (5x6)
Siri
DeepGATE™, STripFET™ VII
Rds On (Max) @ Id, VGS
18 mOhm @ 6A, 10V
Kuasa Penyebaran (Max)
5W (Ta), 72W (Tc)
pembungkusan
Tape & Reel (TR)
Pakej / Kes
8-PowerVDFN
Nama lain
Suhu Operasi
-55°C ~ 175°C (TJ)
pemasangan Jenis
Surface Mount
Kelembapan Kepekaan Level (MSL)
1 (Unlimited)
Pengilang Standard Lead Time
38 Weeks
Status Status Percuma / Rosh Status
Lead free / RoHS Compliant
Input kemuatan (CISS) (Max) @ Vds
1640pF @ 50V
Gate Charge (QG) (Max) @ VGS
25nC @ 10V
Jenis FET
N-Channel
FET Ciri
Drive Voltan (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Parit untuk Source Voltan (Vdss)
100V
Penerangan terperinci
N-Channel 100V 46A (Tc) 5W (Ta), 72W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (5x6)
Semasa - Drain berterusan (Id) @ 25 ° C
46A (Tc)