Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Transistor - FET, MOSFET - Single > STL56N3LLH5
STL56N3LLH5
STMicroelectronics
STL56N3LLH5
STMicroelectronics
MOSFET N-CH 30V 15A POWERFLAT
Lead percuma / RoHS Compliant
Minta Harga & Masa Lead
Permintaan Quote
  • Bahagian No.:
  • Kuantiti:
  • Nama Kenalan:
  • Emel anda:
  • Tel:
  • Komen:
Paramters Produk
VGS (th) (Max) @ Id
1V @ 250µA
VGS (Max)
+22V, -20V
Teknologi
MOSFET (Metal Oxide)
Pembekal Peranti Pakej
PowerFlat™ (5x6)
Siri
STripFET™ V
Rds On (Max) @ Id, VGS
9 mOhm @ 7.5A, 10V
Kuasa Penyebaran (Max)
62.5W (Tc)
pembungkusan
Original-Reel®
Pakej / Kes
8-PowerVDFN
Nama lain
Suhu Operasi
-55°C ~ 150°C (TJ)
pemasangan Jenis
Surface Mount
Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
1 (Unlimited)
Pengilang Standard Lead Time
38 Weeks
Status Status Percuma / Rosh Status
Lead free / RoHS Compliant
Input kemuatan (CISS) (Max) @ Vds
950pF @ 25V
Gate Charge (QG) (Max) @ VGS
6.5nC @ 4.5V
Jenis FET
N-Channel
FET Ciri
Drive Voltan (Max Rds On, Min Rds On)
4.5V, 10V
Parit untuk Source Voltan (Vdss)
30V
Penerangan terperinci
N-Channel 30V 56A (Tc) 62.5W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (5x6)
Semasa - Drain berterusan (Id) @ 25 ° C
56A (Tc)