Rumah > Produk > Litar Bersepadu (IC) > Atosn stcok. > SMP100LC-140
SMP100LC-140
STMicroelectronics
SMP100LC-140
STMicroelectronics
Minta Harga & Masa Lead
Permintaan Quote
  • Bahagian No.:
  • Kuantiti:
  • Nama Kenalan:
  • Emel anda:
  • Tel:
  • Komen:
Paramters Produk
Voltan - Off Negeri
140V
Voltan - pecah-lampau
175V
Siri
SMP, TRISIL™
pembungkusan
Tape & Reel (TR)
Pakej / Kes
DO-214AA, SMB
Nama lain
SMP100LC140
Bilangan Elements
1
pemasangan Jenis
Surface Mount
Kelembapan Kepekaan Level (MSL)
1 (Unlimited)
Status Status Percuma / Rosh Status
Lead free / RoHS Compliant
Semasa - Peak Pulse (8 / 20μs)
400A
Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
100A
Semasa - Hold (Ih)
150mA
kemuatan
65pF