Rumah > Produk > Litar Bersepadu (IC) > Atosn stcok. > SMBJ30A-TR
SMBJ30A-TR
STMicroelectronics
SMBJ30A-TR
STMicroelectronics
Minta Harga & Masa Lead
Permintaan Quote
  • Bahagian No.:
  • Kuantiti:
  • Nama Kenalan:
  • Emel anda:
  • Tel:
  • Komen:
Paramters Produk
Voltan - Songsang Standoff (Typ)
30V
Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
48.4V
Voltan - Breakdown (Min)
33.3V
Saluran satu arah
1
Jenis
Zener
Pembekal Peranti Pakej
SMB (DO-214AA)
Siri
SMBJ, TRANSIL™
Perlindungan Talian kuasa
No
Power - Pulse Peak
600W
pembungkusan
Cut Tape (CT)
Pakej / Kes
DO-214AA, SMB
Nama lain
Suhu Operasi
-55°C ~ 150°C (TJ)
pemasangan Jenis
Surface Mount
Kelembapan Kepekaan Level (MSL)
1 (Unlimited)
Status Status Percuma / Rosh Status
Lead free / RoHS Compliant
Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
13A