Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Diod - Penerus - Single > BYT08PI-400RG
BYT08PI-400RG
STMicroelectronics
BYT08PI-400RG
STMicroelectronics
DIODE GEN PURP 400V 8A TO220AC
Lead percuma / RoHS Compliant
Minta Harga & Masa Lead
Permintaan Quote
  • Bahagian No.:
  • Kuantiti:
  • Nama Kenalan:
  • Emel anda:
  • Tel:
  • Komen:
Paramters Produk
Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika
1.5V @ 8A
Voltan - DC Reverse (Vr) (Max)
400V
Pembekal Peranti Pakej
TO-220AC ins
Speed
Fast Recovery = 200mA (Io)
Siri
Reverse Recovery Time (TRR)
75ns
pembungkusan
Tube
Pakej / Kes
TO-220-2 Insulated, TO-220AC
Suhu operasi - Junction
150°C (Max)
pemasangan Jenis
Through Hole
Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
1 (Unlimited)
Status Status Percuma / Rosh Status
Lead free / RoHS Compliant
Jenis diod
Standard
Penerangan terperinci
Diode Standard 400V 8A Through Hole TO-220AC ins
Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr
15µA @ 400V
Semasa - Purata Rectified (Io)
8A