Rumah > Produk > Litar Bersepadu (IC) > Atosn stcok. > LD3985J18R
LD3985J18R
STMicroelectronics
LD3985J18R
STMicroelectronics
Minta Harga & Masa Lead
Permintaan Quote
  • Bahagian No.:
  • Kuantiti:
  • Nama Kenalan:
  • Emel anda:
  • Tel:
  • Komen:
Paramters Produk
Dropout Voltan (Maksima)
Voltan - Output (Min / Tetap)
1.8V
Voltan - Output (Max)
Voltan - Input (Max)
6V
Pembekal Peranti Pakej
5-FlipChip (1.59x1.24)
Siri
Ciri Perlindungan
Over Current, Over Temperature
pembungkusan
Tape & Reel (TR)
Pakej / Kes
5-WFBGA, FCBGA
PSRR
60dB ~ 50dB (1kHz ~ 10kHz)
Jenis output
Fixed
Konfigurasi output
Positive
Nama lain
Suhu Operasi
-40°C ~ 125°C
Bilangan Pengawal Selia
1
pemasangan Jenis
Surface Mount
Kelembapan Kepekaan Level (MSL)
1 (Unlimited)
Status Status Percuma / Rosh Status
Lead free / RoHS non-compliant
Penerangan terperinci
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 150mA 5-FlipChip (1.59x1.24)
Semasa - Bekalan (Max)
250µA
Semasa - Quiescent (Iq)
150µA
Semasa - Output
150mA