Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Thyristor > SMTPA120
SMTPA120
STMicroelectronics
SMTPA120
STMicroelectronics
TRISIL 120V BIDIRECT SMB
Lead percuma / RoHS Compliant
Minta Harga & Masa Lead
Permintaan Quote
  • Bahagian No.:
  • Kuantiti:
  • Nama Kenalan:
  • Emel anda:
  • Tel:
  • Komen:
Paramters Produk
Voltan - Off Negeri
120V
Voltan - pecah-lampau
160V
Siri
SMP, TRISIL™
pembungkusan
Original-Reel®
Pakej / Kes
DO-214AA, SMB
Nama lain
Bilangan Elements
1
pemasangan Jenis
Surface Mount
Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
1 (Unlimited)
Status Status Percuma / Rosh Status
Lead free / RoHS Compliant
Semasa - Peak Pulse (8 / 20μs)
150A
Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
50A
Semasa - Hold (Ih)
150mA
kemuatan
30pF