Rumah > Produk > Litar Bersepadu (IC) > Atosn stcok. > ACST10-7ST
ACST10-7ST
STMicroelectronics
ACST10-7ST
STMicroelectronics
Minta Harga & Masa Lead
Permintaan Quote
  • Bahagian No.:
  • Kuantiti:
  • Nama Kenalan:
  • Emel anda:
  • Tel:
  • Komen:
Paramters Produk
Voltan - Off Negeri
700V
Voltan - Gate Trigger (Vgt) (Max)
1V
Jenis triac
Logic - Sensitive Gate
Pembekal Peranti Pakej
TO-220AB
Siri
pembungkusan
Tube
Pakej / Kes
TO-220-3
Nama lain
Suhu Operasi
-40°C ~ 125°C (TJ)
pemasangan Jenis
Through Hole
Kelembapan Kepekaan Level (MSL)
1 (Unlimited)
Status Status Percuma / Rosh Status
Lead free / RoHS Compliant
Penerangan terperinci
TRIAC Logic - Sensitive Gate 700V 10A Through Hole TO-220AB
Semasa - Pada Negeri (Ia (RMS)) (Max)
10A
Semasa -. Bukan Rep Surge 50, 60Hz (ITSM)
100A, 105A
Semasa - Hold (Ih) (Max)
30mA
Semasa - Gate Trigger (IGT) (Max)
10mA