Rumah > Produk > Litar Bersepadu (IC) > PMIC - Pengawal Selia Voltan - Linear > L5150CSTR
L5150CSTR
STMicroelectronics
L5150CSTR
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 5V 150MA 8SO
Lead percuma / RoHS Compliant
Minta Harga & Masa Lead
Permintaan Quote
  • Bahagian No.:
  • Kuantiti:
  • Nama Kenalan:
  • Emel anda:
  • Tel:
  • Komen:
Paramters Produk
Dropout Voltan (Maksima)
0.5V @ 150mA
Voltan - Output (Min / Tetap)
5V
Voltan - Output (Max)
Voltan - Input (Max)
40V
Pembekal Peranti Pakej
8-SO
Siri
Ciri Perlindungan
Over Temperature, Short Circuit
pembungkusan
Tape & Reel (TR)
Pakej / Kes
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PSRR
48dB (100Hz)
Jenis output
Fixed
Konfigurasi output
Positive
Nama lain
L5150CSTR-ND
Suhu Operasi
-40°C ~ 150°C
Bilangan Pengawal Selia
1
pemasangan Jenis
Surface Mount
Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
3 (168 Hours)
Pengilang Standard Lead Time
16 Weeks
Status Status Percuma / Rosh Status
Lead free / RoHS Compliant
Penerangan terperinci
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 150mA 8-SO
Semasa - Bekalan (Max)
4.2mA
Semasa - Quiescent (Iq)
80µA
Semasa - Output
150mA