Rumah > Produk > Litar Bersepadu (IC) > PMIC - Menukar Power Distribution, Beban Drivers > VNP10N07
VNP10N07
STMicroelectronics
VNP10N07
STMicroelectronics
MOSFET N-CH 70V 10A TO-220
Lead percuma / RoHS Compliant
Minta Harga & Masa Lead
Permintaan Quote
  • Bahagian No.:
  • Kuantiti:
  • Nama Kenalan:
  • Emel anda:
  • Tel:
  • Komen:
Paramters Produk
Voltan - Bekalan (Vcc / VDD)
Not Required
Voltan - Beban
55V (Max)
suis jenis
General Purpose
Pembekal Peranti Pakej
TO-220AB
Siri
OMNIFET™, VIPower™
Rds On (Typ)
100 mOhm (Max)
Nisbah - Input: Output
1:1
pembungkusan
Tube
Pakej / Kes
TO-220-3
Jenis output
N-Channel
Konfigurasi output
Low Side
Nama lain
Suhu Operasi
Jumlah Output
1
Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
1 (Unlimited)
Status Status Percuma / Rosh Status
Lead free / RoHS Compliant
antara muka
On/Off
Jenis Input
Non-Inverting
ciri-ciri
Perlindungan kesalahan
Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage
Semasa - Output (Max)
7A