Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Thyristor - triak > BTB16-600SWRG
BTB16-600SWRG
STMicroelectronics
BTB16-600SWRG
STMicroelectronics
TRIAC SENS GATE 600V 16A TO220AB
Lead percuma / RoHS Compliant
Minta Harga & Masa Lead
Permintaan Quote
  • Bahagian No.:
  • Kuantiti:
  • Nama Kenalan:
  • Emel anda:
  • Tel:
  • Komen:
Paramters Produk
Voltan - Off Negeri
600V
Voltan - Gate Trigger (Vgt) (Max)
1.3V
Jenis triac
Logic - Sensitive Gate
Pembekal Peranti Pakej
TO-220AB
Siri
pembungkusan
Tube
Pakej / Kes
TO-220-3
Nama lain
BTB16-600SWRG-ND
BTB16600SWRG
Suhu Operasi
-40°C ~ 125°C (TJ)
pemasangan Jenis
Through Hole
Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
1 (Unlimited)
Pengilang Standard Lead Time
23 Weeks
Status Status Percuma / Rosh Status
Lead free / RoHS Compliant
Penerangan terperinci
TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 16A Through Hole TO-220AB
Semasa - Pada Negeri (Ia (RMS)) (Max)
16A
Semasa -. Bukan Rep Surge 50, 60Hz (ITSM)
160A, 168A
Semasa - Hold (Ih) (Max)
15mA
Semasa - Gate Trigger (IGT) (Max)
10mA