Rumah > Produk > Litar Bersepadu (IC) > PMIC - Pengawal Selia Voltan - Linear > L4940V12
L4940V12
STMicroelectronics
L4940V12
STMicroelectronics
IC REG LINEAR 12V 1.5A TO220AB
Lead percuma / RoHS Compliant
Minta Harga & Masa Lead
Permintaan Quote
  • Bahagian No.:
  • Kuantiti:
  • Nama Kenalan:
  • Emel anda:
  • Tel:
  • Komen:
Paramters Produk
Dropout Voltan (Maksima)
0.9V @ 1.5A
Voltan - Output (Min / Tetap)
12V
Voltan - Output (Max)
Voltan - Input (Max)
17V
Pembekal Peranti Pakej
TO-220AB
Siri
Ciri Perlindungan
Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit
pembungkusan
Tube
Pakej / Kes
TO-220-3
PSRR
61dB (120Hz)
Jenis output
Fixed
Konfigurasi output
Positive
Nama lain
Suhu Operasi
-40°C ~ 150°C
Bilangan Pengawal Selia
1
pemasangan Jenis
Through Hole
Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
1 (Unlimited)
Status Status Percuma / Rosh Status
Lead free / RoHS Compliant
Penerangan terperinci
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 1.5A TO-220AB
Semasa - Bekalan (Max)
50mA
Semasa - Quiescent (Iq)
8mA
Semasa - Output
1.5A