Rumah > Produk > Litar Bersepadu (IC) > Atosn stcok. > STY60NM60
STY60NM60
STMicroelectronics
STY60NM60
STMicroelectronics
Minta Harga & Masa Lead
Permintaan Quote
  • Bahagian No.:
  • Kuantiti:
  • Nama Kenalan:
  • Emel anda:
  • Tel:
  • Komen:
Paramters Produk
VGS (th) (Max) @ Id
5V @ 250µA
VGS (Max)
±30V
Teknologi
MOSFET (Metal Oxide)
Pembekal Peranti Pakej
MAX247™
Siri
MDmesh™
Rds On (Max) @ Id, VGS
55 mOhm @ 30A, 10V
Kuasa Penyebaran (Max)
560W (Tc)
pembungkusan
Tube
Pakej / Kes
TO-247-3
Nama lain
Suhu Operasi
150°C (TJ)
pemasangan Jenis
Through Hole
Kelembapan Kepekaan Level (MSL)
1 (Unlimited)
Pengilang Standard Lead Time
42 Weeks
Status Status Percuma / Rosh Status
Lead free / RoHS Compliant
Input kemuatan (CISS) (Max) @ Vds
7300pF @ 25V
Gate Charge (QG) (Max) @ VGS
266nC @ 10V
Jenis FET
N-Channel
FET Ciri
Drive Voltan (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Parit untuk Source Voltan (Vdss)
600V
Penerangan terperinci
N-Channel 600V 60A (Tc) 560W (Tc) Through Hole MAX247™
Semasa - Drain berterusan (Id) @ 25 ° C
60A (Tc)