Rumah > Produk > Litar Bersepadu (IC) > Atosn stcok. > STPS20L60CTN
STMicroelectronics
STPS20L60CTN
STMicroelectronics
Minta Harga & Masa Lead
Permintaan Quote
  • Bahagian No.:
  • Kuantiti:
  • Nama Kenalan:
  • Emel anda:
  • Tel:
  • Komen:
Paramters Produk
Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika
600mV @ 10A
Voltan - DC Reverse (Vr) (Max)
60V
Pembekal Peranti Pakej
TO-220AB Narrow Leads
Speed
Fast Recovery = 200mA (Io)
Siri
pembungkusan
Tube
Pakej / Kes
TO-220-3
Suhu operasi - Junction
150°C (Max)
pemasangan Jenis
Through Hole
Kelembapan Kepekaan Level (MSL)
1 (Unlimited)
Status Status Percuma / Rosh Status
Lead free / RoHS Compliant
Jenis diod
Schottky
Konfigurasi diod
1 Pair Common Cathode
Penerangan terperinci
Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 60V 10A Through Hole TO-220-3
Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr
350µA @ 60V
Semasa - Purata Rectified (Io) (per Diode)
10A